KONST / Litografier / Färglitografi 12498298
nr 1249 8298
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, Ramsmora-Möja. Motivet: 35x20
Kondition: ej numrerad, skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:18:39
22/4 17:10:47
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson